Kleje do rzęs 

Zależy Ci na piorunującym efekcie? Chcesz zwracać na siebie uwagę samym spojrzeniem? Przekonaj się, że to możliwe. Odkryj wyjątkowe produkty, które zapewnią wyjątkowy wygląd Twojemu spojrzeniu.

Oferujemy kleje do rzęs, które umożliwiają mocne połączenie z powieką. Dzięki optymalnemu zespoleniu nawet podczas najgorętszej imprezy Twoja stylizacja będzie wyglądała perfekcyjnie.

Zapewniamy, że proponowane w naszym asortymencie kleje do rzęs są całkowicie bezpieczne w użyciu, nie powodują szczypania ani żadnego innego dyskomfortu. Ich dodatkową zaletą jest to, że nie uszkadzają naturalnych włosków ani nie powodują uszkodzenia naskórka na powiece. Dostępne w naszej ofercie specjalistyczne produkty mogą zagwarantować trwałość efektu nawet do 10 tygodni.

Wszystkie nasze produkty udostępniamy Ci w wydajnych i poręcznych opakowaniach, zapewniających łatwość aplikacji preparatu. W zależności od Twoich potrzeb proponujemy rozwiązania o pojemności 10 oraz 15 ml.

Jeżeli zastanawiasz się jaki klej do rzęs wybrać, chętnie podpowiemy. Zasadniczo produkty te różnią się czasem schnięcia oraz trwałością. Największą popularnością cieszą się dostępne w naszej ofercie produkty szybkoschnące – nie powinno to dziwić, bo to one są najwygodniejsze. Polecamy je szczególnie dla osób, które bardzo szybko, sprawnie i zręcznie wykonują zabiegi kosmetyczne. Dla tych, którzy nie są dostatecznie wprawieni w wykonywaniu zabiegów stylistycznych tego typu zdecydowanie bardziej odpowiednim wyborem będą kleje, które cechują się nieco dłuższym czasem schnięcia i pozwalają dokonać ewentualnych poprawek w czasie wykonywania stylizacji. Dłuższy czas schnięcia oznacza również możliwość dokładniejszego przymocowania sztucznych rzęs do powieki. Przy wyborze produktu należy również zwrócić uwagę na jego trwałość, czyli to, jak długo efekt utrzyma się na Twoich powiekach.

W naszym asortymencie poza profesjonalnymi klejami do rzęs posiadamy również preparaty do ich usuwania oraz bazy podkładowe, które zwiększają przyczepność aplikowanych produktów.

Jest 2 produktów.
Profesjonalny primer Art Lashes zwiększający przyczepność sztucznych rzęs
19,99 zł
W magazynie
Profesjonalny Remover Art Lashes
19,99 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Top